YORGAN YIKAMA

İstanbul AVİS HALI YIKAMA  yorgan yıkamada tek adres.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. İstanbul Yorgan yıkama işleminde hijyeni ön planda tutan firmamız yorganlarınızın sizden alınıp size gelene kadar olan temizliğine önem vermektedir.

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.

Yorgan yıkama konusunda İklim Halı Yıkama firmamız yorganınıza özel, zarar vermeyen ayrıştırıcı seçmektedir. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir.

İstanbul'da yorgan yıkama hizmeti veren onlarca firması arasında bizlere güvenen 100 lerce mutlu müşterisi ile firmamız öncü firmalar arasındadır. Prensipli ve müşteri odaklı çalışan firmamız ile ilgili İletişim bilgilerimiz sayesinde bize her an ulaşabilirsiniz.