Hakkımızda

  • Halı yıkama fabrikamız değerli halılarınızı hijyenle profesyonel makinalarda tertemiz yıkamaktadır. Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Özenle yıkadığımız nepal halı, step halı, shaggy halı, milas halı, el dokuma halı, makina halısı ve diğer tüm halı cinslerini itina ile kısa sürede hijyen koşulları altında temizliğini yapmaktadır.

    Fabrikamızda çalışan ekibimiz her türlü halı cinsini yıkayabilecek düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Fabrikamız Tüm ilçelere servis hizmeti verir.

    İstanbul halı yıkama fabrikamız bir telefonla kapınıza gelerek sizlere en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlar, Hafta sonu dahil tüm günler hizmet veren firmamızı arayarak halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

    Halı yıkama aşamalarımız şu şekildedir, öncelikle servis ekibimiz halılarınızı si,zden alır, halılarınız barkodlanız sonrasında fabrikamız da öncelike halı toz alma makinasında üzerlerinde bulunan tozlar ıslatılmadan makinada temizlenir. Sonrasında halı yıkama makinasında halı şampuanları ile yıkanır yine akabinde halı yıkandıktan hemen sonra, santrifüj makinasında halınızın suları sıkılır ve en son halı kurutma odamızda klimlar yardımı ile halılarınız rutubetlenmeden, koku yapmadan, hijyenle kurutulur.

    Bizleri tercih ederek sizlerde halılarınızın tertemiz yıkanmasını sağlayabilir, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle sizlere müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sağlayan kurumsal bir halı yıkama şirketidir.


Tıkla Ara!