Tavsiye Halı Yıkama Fabrikası

  1. Değerli müşterilerimiz yıllardır sizlere hijyenik halı yıkama kuralları ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine halı yıkama hizmeti veren firmamızı tavsiye ederek bizleri onure ettiniz.

Profesyonel cihazlarla halılarınız otomatik makinalarda yıkanmaktadır. Başta el dokuma, step, nepa ve bünyan olmak üzere, makina halısı, antika halı ve yün halılarınızı özenle temizlemekteyiz. Ücretsiz servisimiz ile sizlere layık tertemiz halılar yıkamaktayız. Firmamız İstanbul’un 2 kıtası olan Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerine hizmet vermektedir.

Halılarınız öncelikle halı toz alma makinasında tozları alınır ardından halı yıkama makinasında yıkanır daha sonra üzerinde bulunan sular santrifüj cihazı ile sıkılır daha sonra İstanbul’da sadece kurumsal firmalarda bulunan klimalı kurutmalı odalarda kurutulmakta ve son kontrolleri yapılarak, paketlenir ve ücretsiz servisimiz ile sevk edilmektedir.

İstanbul AVİS halı yıkama firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize minnet borcumuzu buradan duyurmaktayız. Tel: 0532 677 84 81

İSTANBUL AVİS HALI ve PERDE YIKAMA FABRİKASI

Hemen Ara