İstanbul Halı Yıkama Fiyatları 2020

20

Halı temizliğinin özellikle bahar aylarında ve bayram temizliği sırasında yapılıyor olması ve artık halı yıkama firmamız ile istediğiniz gibi her türlü marka ve modelde ki halılarınızı güvenle temizletebileceğiniz için, sizde kaliteyi uzaklarda aramadan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Özel makinalarda halılarınızın yıkama ve kurutma işlemini yapıyor olmamız ve tüm bunların farklı odalarda prosedürlere uygun olarak yapılmasından dolayı, titiz bir çalışma ile halılarınızda ki tüm kirleri arındırarak, tertemiz bir halının keyfini sizlere sunuyoruz. İstanbulda halı yıkama için artık firmamızı tercih ederek, sizde kaliteyi yaşayabilirsiniz.

Halı yıkama konusunda sektörün öncü ve lider firması olmamız nedeni ile dilediğiniz gibi halı yıkama işlerinizin tamamını firmamız ile gönül rahatlığında yapabilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da bu sayede gönül rahatlığı ile halı yıkama ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Halıların temizliğinin yapılmasının ardından, isterseniz ev adresine, isterseniz de iş adresine ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz. Teslim sırasında tüm halıların özel olarak ambalajlanmış olduklarını görebileceğiniz gibi, tamamen yasal olarak teslim belgesini de sizlere teslim ediyoruz. İstediğiniz gibi en özel halı yıkama şampuanları ile yıkanmış olan halıların mis gibi kokusu ile evinizde baharı her zaman yaşayacaksınız.

Halı yıkama fiyatlarımız için aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Telefon : 0 216 397 32 52

Avrupa Yakası Telefon : 0 212 639 65 05

Gsm : 0 543 599 22 62

Gsm : 0 532 677 84 81
 

Hemen Ara