Halı Tamiri

İstanbul halı tamiri firması olarak bizler, önemli miraslarınızdan olan antika ve el halılarınızın özenli bir şekilde tamir ve bakim işlemlerini siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğunuz halının ihtiyaç duyduğu tamir türüne uygun bir biçimde tamir edilerek orijinal haline en yakın duruma getirtiyoruz.

Halı türlerinde meydana gelen başlıca sorunlar saçak sökülmesi, yırtılma, çekme, yanma, renk değişimi, zedelenme gibi sorunlar olabilmektedir. Değerli halılarınızın üzerinde yaşanan sorunlar her ne olursa olsun, yılların tecrübesini üzerinde barındırmakta olan İstanbul halı tamiri firmamız, uzun yıllardan bu yana halı saçak tamiri, halı gövde tamiri ve halı kenarı tamiri, overlak gibi bu ve buna benzer farklı tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Çeşitli halı tamiri firmalarına değerli halılarınızı teslim ederek eskisinden çok daha kötü bir hal almasına izin vermeyin! Halı tamiri işini merdiven altı onlarca firma yapmaya soyunmakta ve birçok mağdur müşteriyi ortaya çıkartmaktadır. İşini en özenli şekilde yapmakta olan firmamız, özel tesislerde, gerekli ekipmanlar ve halı tamiratı konusunda deneyimli personellerce işini yürütmektedir. Türk el halılarını Türk halı dokumacılar, değerli İran halılarınızı ise İran asıllı personellerimiz itinalı bir şekilde yerine getirmektedir.

Profesyonel olarak halı saçak tamiri, overlak ve buna benzer tamir işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmekte olan ekiplerimiz, halının yapısına ve türüne uygun bir tamir işlemi

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yerine hizmet vermekte olan firmamız, halılarınızda meydana gelen yırtılma, sökülme, renk değişimi ve farklı deformasyonlardan dolayı oluşan hasarları en uygun şekilde tamir etmektedir.

Tüm hasarlı halılarınız orijinal haline gelsin diye sizlerde halı bakım ve halı tamiri konusunda Türkiye’nin dört bir noktasına hizmet vermekte olan İstanbul halı tamir firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Sizlerde Türkiye’nin her neresinde olursanız olun anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile tamir gerektiren tüm halılarınızı firmamıza kolayca ulaştırabilirsiniz.

İşimizi gerçek manada benimsiyor ve zor işlemlerden biri olan halı tamir işlemlerini yama şeklinde değil dokuma yapısına uygun bir şekilde ellerimiz ile tek tek dokuyoruz. Bu sayede eskiyen halılarınızı orijinal haline uygun bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Oldukça ince ve zahmetli bir iş olan halı tamiri özveri isteyen bir zanaattır. Halı yıkama ve halı tamiri gibi özen isteyen konularda son dönemlerden yüzlerce farklı firma türemiş durumdadır. İstanbul halı tamiri firmamız geçmişten bu güne sahip olduğu deneyimleri ile sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

Halı tamiri sırasında sahip olduğunuz halınızın türü; Yörük halısı, Isparta halısı, hereke halısı, İran halısı, el halısı, sumak halı, Bünyan halı, Lâdik halı, kilim ve farklı tür halı tamir işlemleri sırasında elimizde bulunan eski halı türlerinin sağlam iplerini kullanarak oranım ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor. Halı türüne uygun ipleri orijinal kökboyaları ile bir bir boyayarak ilk günkü orijinal şekline dönüştürüyoruz.

Halı tamir fiyatlarımız için : 0532 677 84 81 nolu telefonlardan bize ulaşınız, fiyat verelim.

Tüm Türkiye illerine hizmet vermekteyiz.

Hemen Ara