blog

Tuzla Halı Yıkama

İstanbul Halı yıkama, ev temizliğinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Günümüz şartlarında evde halı temizliği zaman alması ve fazla maliyetli olması sebebiyle tercih edilmemektedir. Profesyonel halı yıkama makineleri ile halı yıkama fabrikalarında yapılan temizlik hem zamandan hem paradan tasarruf edilmesini sağlar.

İSTANBUL'DA HALI YIKAMADA %100 TEMİZLİK GARANTİSİ VEREN TEK FİRMAYIZ

Halılarınızdaki ÇAY, KAHVE, MAMA, BOYA, SİYAH NOKTALAR, KiR LEKELERİ gibi tüm lekelerde %85-90 oranında çıkarma garantisi veren tek firmayız. Not: Lekelerin tamamen ve ya kısmen çıkma durumu halının cinsine göre değişkenlik gösterebilir.

Hizmet Aşamamız sırası ile aşağıdaki gibidir ;

TOZ ALMA

İstanbul Halı yıkamada ücretsiz servislerimizle evlerinizden alınan halılar, ilk olarak zamanla halı bünyesine nüfus etmiş toz ve partiküllerden arındırılmak toz alma makineleri ile üzerindeki her türlü toz, kum ve yabancı maddelerden arındırılır.

HALI YIKAMA

İstanbul Halı yıkama olarak toz dolabından çıkan halılar, fırçalama makinesiyle ve özel kokulu şampuanlarla fırçalanır ve durulanır. Kullanılan ilaç ve şampuanlar insan sağlığına zarar vermeyen özel üretilmiş ürünlerdir

SANTRİFÜJ SIKMA

İstanbul Halı yıkama Fırçalama sonrasında halılar, yüksek devirli santrifüj – sıkma makinelerinde sıkılarak bünyesindeki sudan arındırılır

KURUTMA ODASI

İstanbul Halı yıkama Santrifüj – Sıkma makinelerinden çıkan halılar, kuru ve sıcak hava üfleyen çıkan nemli havayı çekerek, halının cinsine göre uygun sıcaklık ve zaman kullanılarak kurutulur.

KALİTE KONTROL POŞETLEME

Kurutma odalarından çıkarılan halılar paketleme makinasından geçirilerek poşetlenir, servise hazır hale getirilir