blog

Ataşehir Halı Yıkama

 • Ataşehir halı yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerine otomatik makinelerle ve özel şampuanlarla halılarınızı tertemiz özenle yıkıyoruz, İstanbul Ataşehir ilçesinde tavsiye edilen halı yıkama ve temizlik firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

  Ataşehir el dokuma halı yıkama: Halı yıkama sektöründe lider İstanbul halı yıkama fabrikamız Ataşehir el dokuma halı temizliği konusunda hizmet vermektedir.

  Ataşehir step halı yıkama : Step halı temizliği için güvenilir firmamız, özenle Ataşehir ilçesinde step halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

  Ataşehir stor perde yıkama : Fabrikamız Ataşehir ilçesinde stor perde yıkama hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Perde yıkama hizmeti için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Ataşehir zebra perde yıkama : Firmamız perdelerinizi yerinden kendi sökerek Ataşehir ilçesinde zebra perde yıkama hizmeti veren lider firmadır.

  Ataşehir ilçesi halı temizliği hususunda fabrikamız ile iletişim kurarak halılarınızı, perdelerinizi, el dokuma halılarınızı, step halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

  Ataşehir halı yıkama merkezi –> Hemen iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır.

  Fabrika Telefon :     0 216 397 32 52

  Gsm Numaramız :  0 543 599 22 62

Tıkla Ara!